Vítá Vás ** Residence Villa Ascoli Vieste Gargáno Apulie Itálie 
Ubytování v apartmánech - Vaše dovolená u more 
 
 
Letecky z Vídne do Bari a zpet každou nedeli s Austrian Airlines, 
každé pondelí, streda, pátek a nedele s Wizz Air 
 
Letecky z Prahy do Bari a zpet každé pondelí a pátek s Ryanair 
 
Na konci pobreží Enrico Mattei, známého spíše jako Pizzomunno se svou písecnou pláží Castello, obklopený olivovníky, stojící mimo hlavní silnice v klidném prostredí, se nachází turistický objekt Hotel Residence Villa Ascoli.  
Hotel Residence Villa Ascoli je dvouhvezdickový objekt vzdálený 150 m od more. Od pulky kvetna do konce zárí mužete také využít soukromou pláž se slunecníky, lehátky a kresly. Soukromá pláž je od objektu vzdálená 350 m, zde najdete novinový stánek, detský koutek, bar. 
Villa Ascoli je jedna budova s pokoji a apartmány. Ke standardnímu zarízení patrí kuchynský kout (apartmány), koupelna s fénem a hygienickými potrebami, klimatizace, terasa ci zahrádka se stolem a židlemi. Dále pak nabízíme, stále zahrnuto v cene apartmánu, parkovište a bazén. V nekterých apartmánech je take LCD televize s italskou digitální televizí.  
Bazén je v provozu od kvetna do zárí, v míste funguje také turistické informacní centrum ohledne výletu po okolí. 
Centrum mesta je od objektu vzdálené méne než 3 km. Do centra je možné dopravit se místní mestskou dopravou (doprava funguje i v mimosezónu, v hlavní sezóne i do pozdních nocních hodin). Krásná je také vecerní procházka po pobreží, které Vás zavede prímo pod hrad.  
Bar a restaurace se nachází v objektu, další nocní bary, diskotéky, beach volleyball a další vodní sporty i obchudky s potravinami najdete po celé pláži.  
Na veškeré dotazy Vám odpovíme cesky (paní Martina Suchánková) 
 
 
Nezávisle na typu ubytovaní v cene ubytování zahrnuje denní úklidy, rucníky a jejich výmena, výmena povlecení 2x týdne. Na snídani na Vás ceká bufet s bohatou snídaní – croissanty, sladké i slané pecivo, marnelády, nutella, koláce, ale také vejce, slanina, sýry, salámy, toasty, ap.Na obed pripavujeme bufet s teplými i studenými pokrmy 
Obed je formou svedskeho stolu. 
Na veceri si mužete vybrat ze dvou menu, které se mení každý den, plus jedno stále menu. Takto mužete ochutnat vše z vynikající italské apulské kuchyne.  
 
 
Novinky.cz napsaly o Garganu 
 
 
 
CZIN.eu    eShopy.sk - internetové obchody Radicestujeme - portál o levném cestování  
Katalog Bezva Portál Ceský vyhledávac CENT.CZ    JAHHO.cz 
 
Residence Villa Ascoli Vieste poloostrov Gargáno jižní Itálie. Residence Villa Ascoli Vieste ubytování v apartmánech u more s plážovým servisem. Levné ubytování v apartmánech poloostrov Gargáno Itálie Apulie. Ubytování v apartmánové rezidenci v Itálii. Itálie Gargáno Vieste Rezidence Villa Ascoli - apartmány a pokoje formou hotel. Slevy pro skupiny již od 20 osob. Skupinové zájezdy a skupinové pobyty za výhodnou cenu ve Vieste Gargáno. Ubytování ve Vieste na Gargánu s polopenzí nebo Bed&Breakfast. Apartmány ve Vieste pro 2, 4, 6 osob. Rezervace apartmánů u more ve Vieste Gargáno Apulie Itálie. Jak rezervovat apartmán v Itálii u more. Trasa jak dojet do Vieste. Výlety a exkurze po Gargánu, kam ve Vieste. Levná dovolená v Itálii. Dovolená léto 2013 Itálie. Dovolená Léto 2013 Gargáno. Dovolená u more 2013.Dovolená kveten 2013.  Dovolená cerven 2013. Dovolená cervenec 2013  Dovolená srpen. Dovolená zárí 2013. Levná dovolená u more.